Lampy Trio

Trio

Firma Trio Lights GmbH została założona w 1991 roku w Arnsburgu w Niemczech, a już w 1995 roku otworzyła swój pierwszy oddział pod marką Reality.

Początkowo Trio orientowało się na rynku niemieckim, szwajcarskim i austriackim, dziś produkty firmy można zobaczyć w domach i biurach w całej Europie.

Szybki rozwój Trio stał się możliwy dzięki temu, że młoda firma nie boi się eksperymentować z nietypowymi połączeniami kształtów i kolorów.

Firma Trio idzie z duchem czasu i kontynuuje dwukierunkowy twórczy dialog z klientami, co w wyniku zwiększa liczbę atrakcyjnych i energooszczędnych lamp LED i od razu znajduje popyt.

Marka posiada duży asortyment oświetlenia dekoracyjnego: od lampek nocnych do pokoju dziecinnego po lampy uliczne.

Kolekcje różnią się od siebie wyglądem. Niektóre lampy wyglądają elegancko i futurystycznie, inne to ponadczasowa klasyka. Ale w ramach jednej kolekcji Trio trzyma się jednego stylu, co umożliwia budowanie harmonijnego obrazu kompozycyjnego.

Asortyment jest regularnie uzupełniany o nowe modele i rozwiązania techniczne, co znajduje odbicie w wypuszczaniu nowych kolekcji trzy razy w roku.

Firma wspiera filozofię ochrony środowiska, dlatego do produkcji używa wyłącznie bezpiecznych dla środowiska substancji i materiałów. Jednocześnie produkt spełnia europejskie normy CE, a lampy z modułem LED mają długi okres gwarancji- od 5 lat.

Trio jest przekonane, że w prostych rzeczach jest piękno, ludziom należy pomagać inspiracją.

Katalog towarów Trio