Lampy Lucide

Lucide

Lucide - to dynamicznie rozwijająca się belgijska firma rodzinna z siedzibą w Antwerpii, opracowuje dekoracyjne i funkcjonalne oświetlenie do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Posiadając wiedzę i doświadczenie w branży oświetleniowej, Ward Mertens, obecny dyrektor generalny, założył własną firmę w 1992 roku na belgijskiej ziemi. W ówczesnej, konserwatywnej branży, Ward miał już silną perspektywę, jego marzeniem było stworzenie wysokiej jakości i zróżnicowanej serii, aby umieścić Lucide w ustalonym krajobrazie oświetleniowym. Ta wizja położyła podwaliny pod obecny asortyment, wyjątkową kolekcję dla świadomych mody konsumentów w konkurencyjnej cenie.

W ciągu następnych 25 lat Lucide znacznie się rozwinęła. Pojawiły się nowe rynki, co prowadzi do ciągłego wzrostu eksportu do Europy i poza nią, a także do pomyślnego rozwoju handlu elektronicznego. Wymaga to globalnego podejścia strategicznego, jak nakreślili synowie prezesa, Wim i Nick Mertens, którzy tworzą drugie pokolenie, aby kontynuować dynamikę firmy.

Obecnie, ponad 75 pełnych pasji pracowników są częścią zespołu Lucide, którzy zapewniają codzienną obsługę klienta, umożliwiając Lucide dalszy rozwój na arenie międzynarodowej.

Rozległa sieć partnerów i dealerów, zarówno w klasycznym handlu detalicznym i hurtowym, jak i międzynarodowych dostawców online, zapewniają dziś globalną obecność produktów Lucide w ponad 70 krajach.

Katalog towarów Lucide