Lampy Nowodvorski Lighting

Nowodvorski
 • Nazwa: Nowodvorski Lighting
 • Specjalizacja: Produkcja lamp
 • Rok założenia: 1994
 • Kraj rejestracji marki: Polska
 • Oficjalna strona: www.nowodvorski.com

Witaj w świecie Nowodvorski Lighting – polskiego producenta oświetlenia, gdzie doskonały design spotyka funkcjonalność!

Nowodvorski to znany polski producent opraw oświetleniowych i jeden z liderów europejskiego rynku sprzętu oświetleniowego. Firma powstała w 1994 roku. Do 2011 roku działała pod nazwą Technolux, po czym dokonała rebrandingu. W rezultacie otrzymała dzisiejszą nazwę. W ciągu 25 lat swojej historii Nowodvorski Lighting z małej rodzinnej firmy zatrudniającej kilku pracowników przekształcił się w dużą fabrykę, która dziś zatrudnia prawie 400 osób.

Dziś, podobnie jak 25 lat temu, firma stawia na rodzinne tradycje. Marka nosi imię rodziny, której przedstawiciele do dziś stanowią podstawę menedżerów w firmie. Większość pracowników jest z firmą od wielu lat, a ich wiedza, doświadczenie, ciężka praca i profesjonalizm to główne czynniki wpływające na sukces marki Nowodvorski Lighting.

Misją Nowodvorski Lighting jest dostarczanie swoim klientom szerokiej gamy niedrogich lamp dekoracyjnych w stylu klasycznym i nowoczesnym.

Siedziba główna znajduje się w polskim mieście Częstochowa. Istnieją również główne zakłady produkcyjne i magazyny.

Katalogi PDF Nowodvorski Lighting

Katalog towarów Nowodvorski

Nowodvorski Lighting to rodzinna historia ale globalna wizja

Przed 29 laty Tadeusz Nowodworski razem z bratem Wacławem i bratankiem Bartłomiejem rozpoczęli pasję tworzenia lamp, wierząc, że światło może nie tylko oświetlać, ale również zachwycać. Z małej rodziny rozwinęła się firma obecna na ponad 50 rynkach świata. Pomimo rozrostu, nasze oprawy wciąż powstają w dwóch zakładach produkcyjnych na Śląsku, w Częstochowie i Siemianowicach Śląskich. Pełna kontrola nad procesem produkcji pozwala nam wykraczać poza standardy i zdobywać światowe nagrody. Nasza lampa Q LED zdobyła prestiżową nagrodę The Red Dot Design Award, a system Cameleon otrzymał Złoty Medal, Eco Prize i Grand Prix Grupy MTP na Targach Home Decor 2020.

Zespół Nowodvorski Lighting na targach

Oferta Nowodvorski Lighting w sklepie internetowym

Firma zajmuje się produkcją oświetlenia domowego i ulicznego. Aby w pełni zrealizować życzenia klientów w linii Nowodvorski Lighting są lampy i części zamienne.

Produkty są reprezentowane przez następujące rodzaje towarów:

 • Żyrandol
 • Lampy wiszące
 • Lampy sufitowe
 • Oprawy i systemy szynowe
 • Reflektory
 • Kinkiety
 • Oświetlenie i lampy ogrodowe

Firma podąża za trendami w designie i nieustannie poszukuje nowych rozwiązań. Dzięki temu kolekcje oświetleniowe firmy Nowodvorski Lighting to nie tylko wysoka jakość, ale także duża ilość wzorów, które pozwalają na skompletowanie bardzo szerokiej gamy wnętrz w różnych stylach.

W ofercie fabryki znajduje się blisko 2000 pozycji. I corocznie aktualizowane o 20-25% oferty. Dzięki temu marka jest zawsze w nurcie najnowszego designu, technologii i kolorów.

Lampy Nowodvorski Lighting na targach

Dlaczego warto wybrać lampy od Nowodvorski Lighting

W porównaniu do konkurentów Nowodvorski Lighting ma nad nimi następujące zalety:

 • Nienaganna europejska jakość (większość opraw produkowana jest w Polsce);
 • Stylowy i nowoczesny design lamp;
 • Przyjazność dla środowiska i bezpieczeństwo produktu, które uzyskuje się poprzez ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji;
 • Skuteczny system obsługi gwarancyjnej;
 • Duże doświadczenie w produkcji i sprzedaży opraw oświetleniowych;
 • Przedstawicielstwa w ponad 50 krajach;
 • Duża zdolność produkcyjna;
 • Rozsądne ceny, dzięki którym marka Nowodvorski Lighting jest dostępna dla każdego.
 • Jeden z najbardziej znanych na świecie polskich producentów oświetlenia domowego.

Gdy wybierasz lampy marki Nowodvorski Lighting, wybierasz nie tylko design, ale także wartości. Dobry design nie musi być drogi – u nas łączymy trendy z funkcjonalnością, oferując piękne i dostępne lampy wewnętrzne (zwisy, kinkiety, stojące, biurkowe), zewnętrzne oraz autorski system Cameleon.

Magazyn Nowodvorski Lighting

Kreatywność Nowodvorski bez granic

W Nowodvorski Lighting cenimy kreatywność. Nasz konfigurowalny system Cameleon to rewolucyjne podejście do oświetlenia, pozwalające na swobodne kreowanie kompozycji z różnych elementów – kloszy, zawieszeń, puszek montażowych. Oświetlenie nie musi być tylko funkcjonalne – może być integralną częścią kreatywnej aranżacji, a Cameleon umożliwia to bez konieczności wykonywania wielu bruzd w ścianach czy sufitach.

Produkcja lamp Nowodvorski Lighting

Nowoczesność Nowodvorski i zrównoważony rozwój

Nowoczesność to nie tylko wygląd lampy, ale również podejście do produkcji. Nasze oświetlenie jest produkowane w Polsce, inwestujemy w energooszczędne rozwiązania i korzystamy z odnawialnych źródeł energii. Wybraliśmy zieloną energię słoneczną, stawiając na dwie farmy fotowoltaiczne. Jesteśmy fair wobec lokalnej społeczności i planety.

Nowodvorski Lighting to przede wszystkim ludzie

W naszym asortymencie znajdziesz ponad 1600 produktów oświetleniowych, a co roku rozszerzamy ofertę o około 300 nowych opraw. Dla nas liczby to nie wszystko – firma to przede wszystkim ludzie. Za każdym świetnym projektem czy nagrodą stoi praca całego zespołu Nowodvorski, który z pasją tworzy każdą lampę.

Proces produkcyjny w fabryce Nowodvorski Lighting

Zdolność produkcyjna fabryki Nowodvorski

Fabryka Nowodvorski Lighting posiada dwa hale produkcyjne o łącznej powierzchni 15 000 metrów kwadratowych. Niedawno oddano również do użytku nowy magazyn wielopoziomowy o powierzchni 4500 m2 z półautomatycznym procesem kompletacji zamówień oraz nowoczesnym systemem zarządzania procesami magazynowymi.

Hale produkcyjne wyposażone są w najnowocześniejsze systemy, maszyny i urządzenia ze sterowaniem komputerowym. Wśród nich: maszyny do wtrysku tworzyw sztucznych, maszyny do formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych, giętarki, obcinaki i obcinaki do rur, automaty do cięcia, półautomatyczne prasy do gięcia blach, automaty do blach oraz automaty do cięcia abażurów.

Proces produkcyjny w fabryce Nowodvorski Lighting

Fabryka posiada również nową, w pełni automatyczną lakiernię elektrostatyczną o wydajności kilkudziesięciu tysięcy elementów dziennie. Został uruchomiony w lipcu 2017 r.

Dziesiątki tysięcy różnych części i komponentów niezbędnych do sprawnej pracy produkcyjnej są przechowywane w magazynach surowców i części zamiennych, aby zapewnić ciągłość dostaw i możliwość szybkiej reakcji na zamówienia klientów.

Średnia dzienna produkcja Nowodvorski Lighting to ponad 5000 lamp. Dzięki temu fabryka może produkować co najmniej 1 milion opraw rocznie.

Produkcja lamp Nowodvorski Lighting

Regionalna obecność oświetlenia Nowodvorski Lighting

Oświetlenie Nowodvorski Lighting są reprezentowane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Wśród nich: Armenia, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dominika, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Izrael, Katar, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Niemcy, Nigeria, Norwegia, Rumunia, Tunezja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Łącznie eksport firmy to ponad 50%.

Dobierz lampę, która podkreśli charakter Twojej przestrzeni, świeć z polskim designem – Nowodvorski Lighting!