Lampy Lutec

Lutec

Początkowo jako krajowa fabryka odlewów aluminiowych, Lutec zdobyła pierwsze doświadczenie w oświetleniu zewnętrznym. Ich standardy jakości były zgodne z międzynarodowymi standardami, a pierwsza partia eksportowa, została wyprodukowana w 1996 roku.

Nowa fabryka w Far East Industrial Park w Yuyao, została wprowadzona do użytku w 2001 roku i koncentrowała się na produkcji nowoczesnego oświetlenia ogrodowego i profesjonalnego, w odpowiedzi na rosnące międzynarodowe zapotrzebowanie na produkty DIY i ODM. Od 2009 roku ścisła współpraca z Design (Pool) służyła dwóm celom.

Stworzyć silniejszą ofertę dla rynku ODM i stworzyć bazę dla ich przyszłej marki LUTEC.

Firma LUTEC została stworzona w 2010 roku i specjalizuje się w realizacji badań w zakresie oświetlenia architektonicznego LED oraz energii słonecznej. Doprowadziło to do otwarcia drugiego zakładu produkcyjnego w 2012 roku, w całości poświęconego przyszłemu rozwojowi.

Centrum LUTEC znajduje się w siedzibie głównej w Yuyao. Zlokalizowany w zakładzie produkcyjnym, jest międzynarodowym miejscem spotkań, w którym opracowywane są nowe koncepcje, omawiane i eksplorowane innowacje i strategie.

Katalog towarów Lutec