Lampy Zuma Line

Zuma Line

Firma Zuma Line od 2011 roku dostarcza swoim klientom rozwiązania oświetleniowe dostosowane do domów, biur i pomieszczeń komercyjnych. W swojej centrali w Katowicach, doświadczeni pracownicy na bieżąco śledzą najnowsze trendy aranżacyjne, by jak najlepiej dopasować ofertę i zapewnić atrakcyjne warunki cenowe dystrybutorom i klientom hurtowym z całej Europy.

Zuma Line wierze, że kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja, dlatego ich eksperci obsługują zamówienia w językach: polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim i niemieckim.

Firma Zuma Line dba o jakość i bezpieczną wysyłkę oferowanych produktów. Każda lampa Zuma Line przechodzi dokładną kontrolę, rozpoczynającą się od momentu zamówienia w fabryce, poprzez transport do magazynu, aż do starannego spakowania i wysyłki do klienta. Z magazynu w Katowicach codziennie wychodzą setki paczek do krajów takich jak Niemcy, Słowacja, Portugalia, Ukraina, czy Wielka Brytania. Magazynierzy i dział logistyki dokładają wszelkich starań, by każda przesyłka została bezpiecznie zapakowana i wysłana na czas.

W ofercie Zuma Line znajdziesz szeroki asortyment produktów. Wśród nich największy bestseller - serię Crystal, która swoją popularność zawdzięcza niebanalnemu designowi, opartemu na połączeniu dymionego szkła i kryształków. Różnorodność kształtów i rozmiarów pozwala na wybór oświetlenia dostosowanego zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

Wszystkie modele Zuma Line bazują na wysokiej jakości materiałach, takich jak szkło, mosiądz, stal i różnego rodzaju tkaniny, dzięki czemu zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Каталог товарів Zuma Line